MANO SVAJONIŲ IR EMOCIJŲ KNYGA

14.99

Skirta ugdyti vaiko emocinį intelektą bei pozityvų mąstymą.

Pastaba: norintys knygą užsakyti su siuntimu į kitas šalis, susisiekite su mumis.

Neturime

Aprašymas

Video apie knygą:

Nuo mažens galime ugdyti vaikams įvairias kompetencijas itin reikalingas šiuolaikiniame pasaulyje. Ši knyga galėtų tapti puikiu pagalbininku, mokant vaikus svajoti drąsiai, išsikelti tikslus, imtis veiksmų, kad žingsnis po žingsnio artėtų prie savo tikslų, ugdyti atkaklumą bei pasitikėjimą savimi, pažinti save, savo emocijas.

Mokydami šių itin svarbių dalykų ne tik puikiai ir turiningai galime leisti laiką su savo vaiku, bet ir kurti bei stiprinti tarpusavio ryšį.

Tai užduočių knyga, kurioje nėra teorijos.

Tegul ši knyga padeda ir Jums, ir Jūsų vaikui augti drauge. Kalbėkite ir klausykitės pasakojimų apie prabėgusią dieną. Pasidalinkite mintimis ir jausmais. Ieškokite įvairių emocijų pavadinimų žurnaluose, filmuose, ar tiesiog situacijose. Stenkitės suprasti.

Laikas, praleistas kartu su vaiku – nuostabiausia dovana Jūsų vaikui.

Prasmingų, artumo ir atradimų kupinų akimirkų Jums ir Jūsų mažiesiems!

AUTORĖS

Indrė Kudrevičė, veikli dviejų vaikų mama. Daugiau nei 6 metus individualiai konsultuoja bei veda mokymus suaugusiems tikslų išsikėlimo, motyvacijos, savidisciplinos, laiko planavimo ir kitomis temomis, tačiau šias kompetencijas, taip reikalingas šiuolaikiniame pasaulyje, nuo mažens galime ugdyti ir vaikams.

Jolita Jonynienė, psichologė, pozityvios tėvystės įgūdžių tobulinimo programos STEP koordinatorė ir grupių vadovė, 3 vaikų mama.

Tėtis ir mama – tai du svarbiausi žmonės augančio, tobulėjančio ir kasdien vis daugiau suprantančio vaiko gyvenime. Kiekvienas vaikas – toks nuoširdus, smalsus, pagarbus ir mylintis. Nuo pirmųjų gyvenimo dienų ir savaičių jis besąlygiškai priima viską, ką jam suteikia artimiausi žmonės.

Puslapiai: 160

ISBN: 978-609-95977-0-6

Formatas: 14,8 x 21 cm, kietas viršelis

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.